0
Nav preces
 x 
Grozs ir tukšs

 

Uzmanība un individuāla pieeja katram klientam.

Privātuma politika

Privātuma politika

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VTPS", reģistrācijas numurs: 50203221871, juridiskā adrese: Cempu iela 8F, Valmiera, LV - 4201 ir uzņēmusies pienākumu aizsargāt pircēju privātumu.
Saskaņā ar to esam sagatavojuši privātuma politikas principus, kas attiecas uzpircēju personas datu iegūšanu, izmantošanu, publicēšanu, nodošanu un uzglabāšanu.

 

Personas datu apstrādes nolūki

Jūsu personas dati tiek apstrādati šādiem nolūkiem:
- pircēja identificēšanai
- līguma sagatavošanai un noslēgšanai
- preču piegādei un pakalpojumu ierīkošanai un sniegšanai (līguma saistību izpildei)
- pircēja apkalpošanai
- iebildumu izskatīšanai un apstrādei
- norēķinu administrēšanai

 

Personas datu glabāšanas ilgums:

• kamēr ir spēkā noslēgtais līgums ar pircēju
• kamēr pastāv juridisks pienākums datus glabāt
• kamēr ir spēkā pirceja piekrišana attiecīgai personas datu apstrādei, ja nepastāv cits datu apstrādes likumīgs pamats

Pircējs ir tiesīgs pieprasīt izbeigt viņa personas datu apstrādi, pieprasīt informāciju par mērķiem kādiem tiek izmantoti viņa personas dati, kā arī pieprasīt viņa personas datu pārsūtīšanu plaši izmantotajā formātā viņam pašam vai trešajām personām
Izvēles brīvība

 

Citi noteikumi

Visu ar Privātuma politiku vai datu apstrādi saistīto jautājumu un problēmu risināšanai, kā arī gadījumos, kad klients vēlas atteikties no komercpaziņojumu saņemšanas vai pilnībā dzēst savus datus no sava profila, lūdzam sazināties ar mums, izmantojot elektroniskā pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Jums ir tiesības jebkurā laikā vērsties Datu aizsardzības inspekcijā vai tiesā savu datu aizsardzībai. Datu aizsardzības inspekcija ir valsts iestāde, kur Jūs varat vērsties arī tad, kad Jums nepieciešama konsultācija vai palīdzība saistībā ar personas datu aizsardzību.

Яндекс.Метрика
© 2018 - 2021 VTPS. Visas tiesības tiek aizsargātas.

Uzdodiet savu jautājumu

PALDIES!

JŪSU ZIŅA NOSŪTĪTA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot lapu, Jūs piekrītat Privātuma politikai un sīkdatņu izmantošanai.